Refakatçi Koltukları

Refakatçi Koltukları

Refakatçi Koltukları

Çalışmış olduğum hastaneye, hasta yakınları için koltuklar ilk geldiğinde açıkçası ilgilenmemiştim.

Eski binamızın baştan sona yenilenmesi, ek binanın yapılması derken hastanemiz yepyeni bir yüze kavuşmuş,

Özellikle estetik operasyonlar için yurt dışından gelecek olan estetik cerrahi vakaları ve refakatçileri için hastanemizi hazır hale getirmiştik.

Neredeyse hastanemiz baştan sona yenilendiği için, özellikle mesleğim gereği cerrahi operasyonlar için yenilenen ameliyathane ve gereçleri ile ilgilendim.

Murat Bey, yani sonradan öğrendiğimde Pırımlar markasının sahibi olan kişiyle de o zaman tanışmıştım, bana kartvizitini bırakmıştı.

Hastanemiz tekrar hizmet vermeye başlayacaktı, hepimiz kendi birimlerimizin bir an önce hazır hale getirilmesi için canla başla çalışıyorduk, hatta kimi zaman geceleri eve dahi gitmiyorduk.

İşte böyle bir gece, yeni gelen koltuklardan bir tanesinin ambalajını açtım, sabah gözlerimi açtığımda kendi yatağımdan daha dinlenmiş olarak kalktım ve bu durumu kimi mesai arkadaşlarıma söylediğim de benimle dalga geçtiler ama bu deneyimi çeşitli odalardaki koltuklarda uyuduklarında aslında ne kadar da haklı olduğuma yaşayarak tanıklık ettiler.

Refakatçi Koltukları

            Altınoluk’ta bulunan yazlığım için almayı düşündüm ve bu fikri eşimle paylaştığımda bu konuyu açmamak üzere kapadık, çünkü bana çok öfkelenmişti.

Hastaneye yapılan bir koltuk ne kadar dekoratif olabilirdi ki? Eminim düşüncesi bu yöndeydi. Ancak yazlıklar malum, iki bilemediniz üç odalı olurlar, biz büyük bir aileyiz, her sene kardeşlerim veya eşimin kardeşleri aileleri ile mutlaka gelirler.

Refakatçi Koltukları

Oturacak yer sorunumuz yok ama yatacak yer sorunu mutlaka her sene olur, bir şekilde sığmak için ya oturma düzenimizi ya da yatma düzenimizi iki ayrı şekilde ayarlamamız gerekiyordu. Eşim de bunu düşünmüş olmalı ki yazlığımıza gitmemize bir ay kala beni aradı, iş çıkışı yazlık için açılabilir çekyat türü bir şeyler bakacaktık.

Telefonda da konuştuğumuz üzere iş yerime geldi, onu odama değil, refakatçi koltuğunun olduğu bir odaya aldım. Direkt koltuğu, nasıl kullanıldığını gösterdim, bayıldı.

Murat Beyi aradım, randevu istedim, konum attı ve biz de onları yerlerinde ziyaret ettik. Koltukları seçtikten sonra, eşim eve dönüş yolunda neden bıyık altından güldüğümü sordu.

Ona daha öncede açılmamak üzere kapattığımız konuyu ve refakatçi koltuğu eve olur mu sorusunu anımsattım. “Onlar refakatçi koltuğu muydu?” dedi şaşırarak.

            İnanın sadece yazlığımıza değil, evimizin balkonuna, oturma odasına da aynı koltuklardan aldık. İnsanlar genelde bazı konularda önyargılı olabiliyorlar, ancak kalabalık şehirlerde büyük evlerde yaşamıyor insanların birçokları, yaşam mahallerindeki alan sıkıntısı neredeyse herkeste var.

Kumaşların kalitesi, ürünlerin iskeletleri, sünger yapısı, fiziki görünümüyle tam da bizlerin istedikleri gibi, üstelik Murat Bey ömür boyu garanti veriyor ürünlerine.

Normalde müşteriler memnun olmadıkları ürünler hakkında yazarlar ancak güzellikleri paylaşmak benim için esastır. Sizin de yatıya misafirleriniz geliyorsa ya da gelme ihtimali varsa hem koltuk hem yatak olsun diyorsanız hem konforlu hem kullanışlı olsun diyorsanız, dekoratif ve şık olsun diyorsanız, Pırımlar’ı ziyaret edin derim.

Eser Yazıcıoğlu

Hastane Müdürü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , ,

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

ataşehir escort