Teslimat Koşulları

      İstanbul İçi Teslimatlarımız

Pırımlar Mobilya ‘ dan yaptığınız alışverişlerde İstanbul içine 5 gün içerisinde teslimatı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

NOT:İstanbul içi teslimat ve kurulum ücretsizdir.

 

       Teslimat Koşullarımız

Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması veya darbe görürseniz tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları PIRIMLAR MOBİLYA adı altında anlaşmalı olduğumuz  Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve belirtilen adreste bulunan kişiye yapılmaktadır.

Ürünlerimizin teslimatı yapılırken siparişi veren kişiye teslim edildiği gibi bize bildirilmesi halinde 3.şahıs ve kişilere de teslim edilebilir.

 

     İstanbul Dışı Teslimat

Vermiş olduğunuz siparişler üretimi tamamlandıktan sonra hemen kargoya verilir.Kargoya verilen ürün  1-4 iş günü içinde teslim edilir.

Teslimat yerleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.

Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

NOT:Teslimatımız bina dış kapısına kadardır.

ataşehir escort