Refakatçi Nedir

Refakatçi Nedir

Blog, Genel 30 Temmuz 2020
Refakatçi Nedir? Refakatçi hasta odaların hastayla birlikte kalan hasta yakınıdır. Hasta yakının sağlığı hasta kadar önemli bir konudur. Refakatçi koltukları sadece hastanelerde değil, evlerde ya da otellerde de kullanılabiliyor. Hastayla beraber refakatçinin de rahat olması gerekir. Gün boyunca hastayla ilgilenmesi nedeniyle hasta yakınları yorgun düşebilir. Yorgunluğunu az da olsa atmak için hastaların refakatçi koltuğunda dinlenmesi gerekir. Farklı tasarımda sunduğumu refakatçi koltukları hasta yakınlarının rahat etmesine..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu

Refakatçi Koltuğu

Blog, Genel 30 Temmuz 2020
Refakatçi Koltuğu Refakatçi hasta odasında hastayla berber kalan yakınıdır. Refakatçi koltuğu, hasta yakının üzerinde oturduğu koltuklardır. Hastayla beraber kalan refakatçinin sağlığı da hasta kadar önemli bir konudur. Hastanelerin hastasını ve refakatçisini iyi bir şekilde ağırlaması için bu ürünlere özen verilmesi gerekir. Hastane odalarında kullanılan refakatçi koltukları dinlenme açısından insanlara yardımcı olabiliyor. Satışını gerçekleştirdiğimiz refakatçi koltuklardı farklı modellerde sunabiliyoruz. Bu koltukları hastanenizdeki odalarınıza koyarak, hasta yakınlarınızın..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Satan Firmalar

Refakatçi Koltuğu Satan Firmalar

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
Refakatçi Koltuğu Satan Firmalar   Firmamız da refakatçi koltuğu satan firmalar arasında dikkat çekmektedir. Özel tasarım koltuklarla yatılı misafirlerin de keyfi yerinde olacak!   Refakatçi koltuğu satan firmalar arasında yıllardır güvenirliğini kanıtlamış olan firmamız, farklı ve özel tasarım modellerle her hastane çeşidine uygun ürünler sunuyor. İster butik ve lüks bir hastane için ister kamu hastanesi için tercih edilebilecek olan koltuk modelleri, yaşam alanlarınızı daha renkli..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Fiyatları

Refakatçi Koltuğu Fiyatları

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
Refakatçi Koltuğu Fiyatları   En uygun refakatçi koltuğu fiyatları için bizden teklif alarak hastanelerdeki misafir alanlarınızı revize edebilirsiniz.   Refakatçi koltuğu fiyatları model ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Üretimden direkt olarak teslim edilecek olan koltuk modelleri, farklı fiyat seçenekleriyle satılmaktadır. Beğendiğiniz modeli tek tıkla satın almanızı sağlayan koltuklarımız, kurumsal teklifler için oldukça uygun fırsatlar sunmaktadır. Toplu alımlarla satın alabileceğiniz bu ürünleri, oteller, hastaneler, öğrenci yurtları..
Devamını oku..
Hastane Koltuğu Satışları

Hastane Koltuğu Satışları

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
Hastane Koltuğu Satışları   Bazı durumlarda konaklama gerektiren hastaneler, hastane koltuğu satışları hizmetimizle daha konforlu hale geliyor.   Hastane koltuğu satışları konusunda uzman olan firmamız yıllardır en yararlı ürün geliştiren firma olarak başarısını ispatlamıştır. Özellikle hastanelerde refakatçilerin konforsuz sandalye ve koltuklarda konaklamasını önleyen bu ürünler tekli koltuk görünümünde olmalarının yanı sıra kolay açılıp kapanabilen özellikleriyle de öne çıkmıştır. Şık ve kaliteli görünümleri, pratik açılıp kapabilmeleri..
Devamını oku..
En İyi Hastane Koltuğu

En İyi Hastane Koltuğu

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
En İyi Hastane Koltuğu En iyi hastane koltuğu modelleri için kurumsal yapıdaki firmamıza ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla beraber beklentilerinizi karşılıyoruz. Katlanabilir Hastane Koltukları Katlanabilir hastane koltukları en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Firmamız bünyesinde rutin aralıklarla tasarımı da güncelleyerek modelleri çoğaltıyoruz. Yani bir dönem sık şekilde satılan ürünleri her zaman aynı sabit modelle sizlere sunmuyoruz. Bunun yerine rutin aralıklarla koltuk modellerinin iyileşmesini sağlamaktayız.  Rutin..
Devamını oku..
Refakatçi Koltukları

Refakatçi Koltukları

Uncategorized 19 Temmuz 2020
Refakatçi Koltukları Çalışmış olduğum hastaneye, hasta yakınları için koltuklar ilk geldiğinde açıkçası ilgilenmemiştim. Eski binamızın baştan sona yenilenmesi, ek binanın yapılması derken hastanemiz yepyeni bir yüze kavuşmuş, Özellikle estetik operasyonlar için yurt dışından gelecek olan estetik cerrahi vakaları ve refakatçileri için hastanemizi hazır hale getirmiştik. Neredeyse hastanemiz baştan sona yenilendiği için, özellikle mesleğim gereği cerrahi operasyonlar için yenilenen ameliyathane ve gereçleri ile ilgilendim. Murat Bey,..
Devamını oku..
Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir)

Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir)

Uncategorized 11 Ocak 2018
Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir) = Refakatçi koltuklarımızı tüm Türkiye geneli göndermekteyiz. refakatçi koltuğu siparişlerinizi bizlere iletebilir 1 günde hızlı teslimat ile kargoyla teslim alabilirsiniz. Biz türkiye için refakatçi koltukları teslimatını tamamen İstanbul- türkiyenin her yerine kargo taşımacılığı yapan profesyonel firmalar ile göndermekteyiz. Sipariş ettiğiniz koltuklar gönderilmeden önce özenli bir şekilde temizlenip paketlenmektedir. Strech film, patpat ve koli ile ambalajlanan Refakatçi Koltukları artık yola çıkmaya hazır..
Devamını oku..