Refakatçi Nedir

Refakatçi Nedir

Refakatçi Nedir?

Refakatçi hasta odaların hastayla birlikte kalan hasta yakınıdır. Hasta yakının sağlığı hasta kadar önemli bir konudur.

Refakatçi koltukları sadece hastanelerde değil, evlerde ya da otellerde de kullanılabiliyor. Hastayla beraber refakatçinin de rahat olması gerekir. Gün boyunca hastayla ilgilenmesi nedeniyle hasta yakınları yorgun düşebilir. Yorgunluğunu az da olsa atmak için hastaların refakatçi koltuğunda dinlenmesi gerekir.

Farklı tasarımda sunduğumu refakatçi koltukları hasta yakınlarının rahat etmesine yardımcı oluyor. Refakatçi koltuklarımız tek bir hareketle kolayca yatağa dönüştürülüyor. Koltuklarımızın tamamı hastane ortamına uyum göstermesi için tasarlandı.

Refakatçi Koltuğu Nedir?

Refakatçi koltuğu modelleri hasta yakınlarının oturduğu ürünlerdir Tekli ve ikili seçenekleri bulunan bu ürünler hem koltuk hem de yatak görevi üstlenir. Refakatçi koltukları mekanizmaları ile diğer türlerinden kolayca ayrılabiliyor. Mekanizma bozulduğunda veya sağlam olmadığında koltuk kullanılamaz duruma gelebilir. Bu yüzden mutlaka kaliteli koltuk tasarımlarından yararlanmanız gerekir.  Refakatçi Koltukları hastanelerde ya da hasta bakmakla yükümlü olunan evlerde kullanılır. En iyi refakatçi koltuklarını sizler için üretebiliriz. Yüksek kalite ve uygun fiyatı bir arada bulundurarak beklentilere tam olarak yanıt verebiliriz.

Refakatçi Koltukları Hangi Alanlarda Kullanılır?

Refakatçi Koltukları hasta yakınlarının ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlandı. Hastanelerle beraber ofislerde de dinlenme koltuğu olaraktan tercih edilen bu ürünler kullanıldıkları alanda da fazla yer kaplamıyor. Refakatçinin sağlığını önemseyerek koltuklarımızı sizler için tasarlıyoruz. Hastanelerin hastasını ve yakınını iyi bir şekilde ağırlaması için refakatçi koltuklarının profesyonel bir şekilde tasarlanması gerekir. Yapısı nedeniyle yer kaplamayan refakatçi koltukları ev, otel ve pansiyon odalarında kullanıma uygundur. Güvenilir refakatçi koltuklarını incelemek isterseniz dilerseniz  internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizim Ürettiğimiz Refakatçi Koltukları

Koltuklarımızı tasarlarken tamamen insan vücudunun yapısına uygun şekilde üretim gerçekleştiriyoruz. Refakatçi koltukları tek kişilik ya da çift kişilik olarak üretilebilir. Üretim de kullanılan malzeme türüne göre tasarımlarda değişiklik yaşanabilir. Refakatçi koltukları, gerektiğinde açılarak yatak şeklinde kullanılabilir. Refakatçi koltuğu alırken dikkat edilecek konulardan bir tanesi de ortopedik ve mekana uygun olarak tasarlanmasıdır. Üretmiş olduğumuz refakatçi koltuklarının ölçüleri isteğe göre değiştirilebilir.

Hastanelerde sadece hastalar değil aynı zamanda hasta yakınlarının da başarılı bir şekilde ağırlanması gerekir. Hastalara en iyi rahatlığı verecek, en güvenilir ekipmanlar seçiliyorsa hasta yakınları içinde aynı özeni gösterilmesi gerekir.

Firmamız kullanımı kolay, dayanıklı ve konfor sunan koltuk tasarımlarını gerçekleştiriyor. Koltuk modellerimiz hastaların ve yakınları için vazgeçilmez ürünlerden birisi oluyor. Kullanıldıkları alanda zarif ve yer kaplamayan duruşu sayesinde beklentilere fazlasıyla yanıt verebiliyor. Refakatçinin dinlenmesi için tasarlanan bu koltuklar hem koltuk hem de yatak olarak kullanılabiliyor. Sahip olduğu mekanizması sayesinde fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkıyor. Firmamız ürün geliştirme ve üretim aşamasında her zaman yüksek kaliteli baz alarak hareket ediyor. Bizim için işlevsellik önemlidir. Refakatçi koltuk modellerimiz sağlamlık, rahatlık ve estetik unsurlarını bir arada bulundurmayı başarıyor. Kolay kullanım sunan özel tasarımı sayesinde her ortamda başarılı bir şekilde bulunduruluyor.

Her zaman ergonomik tasarımlar yaparak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Refakatçi koltukları hem hasta yakınları hem de hastanenin prestiji için önemli konulardan bir tanesidir. Biz ürünlerimizi tasarlarken bu konuların önemini çok iyi biliyoruz. Ürünlerimizde kusursuzluğu başarıncaya kadar sürekli olarak çalışmaya devam ediyoruz. Üretim konusunda beklentilerinizi karşılayacak çözümler şimdi bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Türkiye’de bilinirliği ile ün yapmış markamız medikal sektöre destek vermeye devam ediyor. Şimdi bizleri arayarak hemen refakatçi koltuğu siparişini verebilirsiniz.

Hayrat Refakatçi Koltuğu
Hayrat Refakatçi Koltuğu
Hayrat Refakatçi Koltuğu
Hayrat Refakatçi Koltuğu
Hayrat Refakatçi Koltuğu
Hayrat Refakatçi Koltuğu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , ,

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

ataşehir escort