Refakatçi Nedir

Refakatçi Nedir

Blog, Genel 30 Temmuz 2020
Refakatçi Nedir? Refakatçi hasta odaların hastayla birlikte kalan hasta yakınıdır. Hasta yakının sağlığı hasta kadar önemli bir konudur. Refakatçi koltukları sadece hastanelerde değil, evlerde ya da otellerde de kullanılabiliyor. Hastayla beraber refakatçinin de rahat olması gerekir. Gün boyunca hastayla ilgilenmesi nedeniyle hasta yakınları yorgun düşebilir. Yorgunluğunu az da olsa atmak için hastaların refakatçi koltuğunda dinlenmesi gerekir. Farklı tasarımda sunduğumu refakatçi koltukları hasta yakınlarının rahat etmesine..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Fiyatları

Refakatçi Koltuğu Fiyatları

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
Refakatçi Koltuğu Fiyatları   En uygun refakatçi koltuğu fiyatları için bizden teklif alarak hastanelerdeki misafir alanlarınızı revize edebilirsiniz.   Refakatçi koltuğu fiyatları model ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Üretimden direkt olarak teslim edilecek olan koltuk modelleri, farklı fiyat seçenekleriyle satılmaktadır. Beğendiğiniz modeli tek tıkla satın almanızı sağlayan koltuklarımız, kurumsal teklifler için oldukça uygun fırsatlar sunmaktadır. Toplu alımlarla satın alabileceğiniz bu ürünleri, oteller, hastaneler, öğrenci yurtları..
Devamını oku..
En İyi Hastane Koltuğu

En İyi Hastane Koltuğu

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
En İyi Hastane Koltuğu En iyi hastane koltuğu modelleri için kurumsal yapıdaki firmamıza ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla beraber beklentilerinizi karşılıyoruz. Katlanabilir Hastane Koltukları Katlanabilir hastane koltukları en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Firmamız bünyesinde rutin aralıklarla tasarımı da güncelleyerek modelleri çoğaltıyoruz. Yani bir dönem sık şekilde satılan ürünleri her zaman aynı sabit modelle sizlere sunmuyoruz. Bunun yerine rutin aralıklarla koltuk modellerinin iyileşmesini sağlamaktayız.  Rutin..
Devamını oku..
Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Uncategorized 20 Nisan 2019
Refakatçi Nedir? Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakını veya arkadaşıdır. Hasta yakının veya arkadaşının sağlığı, hasta kadar önemlidir. Günümüzde artık refakatçi sadece hastanelerde değil, evlerde, bebek odalarında, doğum yapan kişinin yardımcısı olarak hastanın bulunduğu her alanda görebiliriz. Bu tür durumlarda hep hastanın sağılığını düşünüyor olabiliriz ama hastayla birlikte kalan refakatçi bu süreçte sağlığından etkilenebilir. Hastayla ilgili merak edilen soruları, durumları..
Devamını oku..
Ankara Refakatçi Koltuğu

Ankara Refakatçi Koltuğu

Uncategorized 17 Mart 2018
Ankara Refakatçi Koltuğu Dünyanın En Sağlam Refakatçi Koltuklarını Ankara sitelerde arıyor olabilirsiniz,Biz Ankaraya refakatçi koltuklarımızı anında teslim ediyoruz. Pırımlar mobilya olarak dünyanın ensağlam refakatçi koltuklarını imal ediyoruz. Refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir. Pırımlar Mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları..
Devamını oku..
Yumurta Koltuk Modeli

Yumurta Koltuk Modeli

Uncategorized 4 Şubat 2018
Yumurta Koltuk Modeli Tasarım olarak pırımlar refakatçi koltukları na ait olan yumurta koltuk modeli yeni evli çiftlerin yatak odaları,öğrencilerin çalışma odaları,kafe ve kafeteryalar,bahçe mobilyası da olarak etkin olarak kullanılmaktadır...
Devamını oku..
Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Uncategorized 11 Ocak 2018
Hastanelerin odaları biraz hüzünlüdür. Hastalığı ve hastaları en fazla düşündüğümüz, birçok sorunun kafamıza takıldığı zamanların yeridir. Birde eşiniz, çocuğunuz,halanız,teyzeniz,dayınız, anneniz ya da babanızın refakatçisi iseniz, bazen ondan daha fazla merak eden, anlamaya çalışan kişi olursunuz. O yanınızdaki yatakta uzanmış, uyuyorken,yada uyuyamıyorken siz de REFAKATÇİ KOLTUĞU nda beyninizdeki sorularla boğuşursunuz: Neden benim akrabalarımı , kızımı/ oğlumu/ annemi / babamı/ kuzenimi/ kayın babamı/kaynanamı/arkadaşımı buldu bu hastalık? Yanlış..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları

Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları

Uncategorized 11 Ocak 2018
Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları = Yer ve kullanım amacı sıkıntısı yaşayan hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Açıklamak gerekirse kamu hizmeti yapan birçok firma ne kadar çok oda o kadar çok müşteri anlayışı gütmektedir. Bu bir bakıma konforun ve standartların düşmesi anlamına gelse de mimar ve mühendisler de tam aksine hem alanı küçültmek hem de standartları yukarı çekmeye çalışmaktadır. Bunun sonucu ise imalatçı ve tedarikçilere portatif ve..
Devamını oku..