Refakatçi Koltuğu

Refakatçi Koltuğu

Blog, Genel 30 Temmuz 2020
Refakatçi Koltuğu Refakatçi hasta odasında hastayla berber kalan yakınıdır. Refakatçi koltuğu, hasta yakının üzerinde oturduğu koltuklardır. Hastayla beraber kalan refakatçinin sağlığı da hasta kadar önemli bir konudur. Hastanelerin hastasını ve refakatçisini iyi bir şekilde ağırlaması için bu ürünlere özen verilmesi gerekir. Hastane odalarında kullanılan refakatçi koltukları dinlenme açısından insanlara yardımcı olabiliyor. Satışını gerçekleştirdiğimiz refakatçi koltuklardı farklı modellerde sunabiliyoruz. Bu koltukları hastanenizdeki odalarınıza koyarak, hasta yakınlarınızın..
Devamını oku..
En İyi Hastane Koltuğu

En İyi Hastane Koltuğu

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
En İyi Hastane Koltuğu En iyi hastane koltuğu modelleri için kurumsal yapıdaki firmamıza ulaşabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla beraber beklentilerinizi karşılıyoruz. Katlanabilir Hastane Koltukları Katlanabilir hastane koltukları en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Firmamız bünyesinde rutin aralıklarla tasarımı da güncelleyerek modelleri çoğaltıyoruz. Yani bir dönem sık şekilde satılan ürünleri her zaman aynı sabit modelle sizlere sunmuyoruz. Bunun yerine rutin aralıklarla koltuk modellerinin iyileşmesini sağlamaktayız.  Rutin..
Devamını oku..
Refakatçi Koltukları

Refakatçi Koltukları

Uncategorized 19 Temmuz 2020
Refakatçi Koltukları Çalışmış olduğum hastaneye, hasta yakınları için koltuklar ilk geldiğinde açıkçası ilgilenmemiştim. Eski binamızın baştan sona yenilenmesi, ek binanın yapılması derken hastanemiz yepyeni bir yüze kavuşmuş, Özellikle estetik operasyonlar için yurt dışından gelecek olan estetik cerrahi vakaları ve refakatçileri için hastanemizi hazır hale getirmiştik. Neredeyse hastanemiz baştan sona yenilendiği için, özellikle mesleğim gereği cerrahi operasyonlar için yenilenen ameliyathane ve gereçleri ile ilgilendim. Murat Bey,..
Devamını oku..
Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Uncategorized 20 Nisan 2019
Refakatçi Nedir? Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakını veya arkadaşıdır. Hasta yakının veya arkadaşının sağlığı, hasta kadar önemlidir. Günümüzde artık refakatçi sadece hastanelerde değil, evlerde, bebek odalarında, doğum yapan kişinin yardımcısı olarak hastanın bulunduğu her alanda görebiliriz. Bu tür durumlarda hep hastanın sağılığını düşünüyor olabiliriz ama hastayla birlikte kalan refakatçi bu süreçte sağlığından etkilenebilir. Hastayla ilgili merak edilen soruları, durumları..
Devamını oku..
Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Uncategorized 11 Ocak 2018
Hastanelerin odaları biraz hüzünlüdür. Hastalığı ve hastaları en fazla düşündüğümüz, birçok sorunun kafamıza takıldığı zamanların yeridir. Birde eşiniz, çocuğunuz,halanız,teyzeniz,dayınız, anneniz ya da babanızın refakatçisi iseniz, bazen ondan daha fazla merak eden, anlamaya çalışan kişi olursunuz. O yanınızdaki yatakta uzanmış, uyuyorken,yada uyuyamıyorken siz de REFAKATÇİ KOLTUĞU nda beyninizdeki sorularla boğuşursunuz: Neden benim akrabalarımı , kızımı/ oğlumu/ annemi / babamı/ kuzenimi/ kayın babamı/kaynanamı/arkadaşımı buldu bu hastalık? Yanlış..
Devamını oku..
Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir)

Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir)

Uncategorized 11 Ocak 2018
Hizmet verdiğimiz İl (Yaşadığınız Şehir) = Refakatçi koltuklarımızı tüm Türkiye geneli göndermekteyiz. refakatçi koltuğu siparişlerinizi bizlere iletebilir 1 günde hızlı teslimat ile kargoyla teslim alabilirsiniz. Biz türkiye için refakatçi koltukları teslimatını tamamen İstanbul- türkiyenin her yerine kargo taşımacılığı yapan profesyonel firmalar ile göndermekteyiz. Sipariş ettiğiniz koltuklar gönderilmeden önce özenli bir şekilde temizlenip paketlenmektedir. Strech film, patpat ve koli ile ambalajlanan Refakatçi Koltukları artık yola çıkmaya hazır..
Devamını oku..
İmalat ve Teslimat

İmalat ve Teslimat

Uncategorized 11 Ocak 2018
İmalat ve Teslimat =Sipariş verilen Refakatçi Koltukları 10 adet ve altı siparişlerde İstanbul içi firmamız tarafından 5 günde teslim edilmekte İstanbul dışı ise Tür Türkiye geneli ekonomik kargolar ile gönderilmektedir. 10 adet ve üstü siparişlerde ise tahmini imalat süresi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz. TÜM TÜRKİYE GENELİ BİREYSEL VE KURUMSAL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. HERHANGİ BİR ADET VE ÜCRET KOTASI OLMADAN DİLERSENİZ BİR ADET DİLERSENİZ 100 ADET...
Devamını oku..
Neden Bizim Refakatçi Koltuğu muz

Neden Bizim Refakatçi Koltuğu muz

Uncategorized 11 Ocak 2018
Neden Bizim Refakatçi Koltuğu muz? = Prensip olarak bu koltuğu çok satalım diye bir düşüncemiz yok, her yerde koltuğu insanların gözüne gözüne sokup kendimizden nefret ettirmek gibi bir düşüncemiz de yok 🙂 Sadece güzel bir şey yapıp müşterilerimizi memnun edip kendi reklamımızı müşterilerimize yaptırmaktır en büyük gayemiz. Ürünlerimizde maddi çıkarlardan çok kalite ve konforla harmanlayıp üretiyoruz. Fiyatlandırması ise en sona bırakılmıştır. Ürünlerimize dikkat ederseniz piyasadaki ve..
Devamını oku..