Refakatçi Koltukları

Refakatçi Koltukları

Uncategorized 19 Temmuz 2020
Refakatçi Koltukları Çalışmış olduğum hastaneye, hasta yakınları için koltuklar ilk geldiğinde açıkçası ilgilenmemiştim. Eski binamızın baştan sona yenilenmesi, ek binanın yapılması derken hastanemiz yepyeni bir yüze kavuşmuş, Özellikle estetik operasyonlar için yurt dışından gelecek olan estetik cerrahi vakaları ve refakatçileri için hastanemizi hazır hale getirmiştik. Neredeyse hastanemiz baştan sona yenilendiği için, özellikle mesleğim gereği cerrahi operasyonlar için yenilenen ameliyathane ve gereçleri ile ilgilendim. Murat Bey,..
Devamını oku..
Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Uncategorized 20 Nisan 2019
Refakatçi Nedir? Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakını veya arkadaşıdır. Hasta yakının veya arkadaşının sağlığı, hasta kadar önemlidir. Günümüzde artık refakatçi sadece hastanelerde değil, evlerde, bebek odalarında, doğum yapan kişinin yardımcısı olarak hastanın bulunduğu her alanda görebiliriz. Bu tür durumlarda hep hastanın sağılığını düşünüyor olabiliriz ama hastayla birlikte kalan refakatçi bu süreçte sağlığından etkilenebilir. Hastayla ilgili merak edilen soruları, durumları..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Teknik Özellikleri

Refakatçi Koltuğu Teknik Özellikleri

Uncategorized 11 Ocak 2018
Refakatçi Koltuğu Teknik Özellikleri =Sünger: Refakatçi Koltuklarımızda kullandığımız sünger 32 dns gri sert ya da müşteri isteğine bağlı gri yumuşak süngerdir. Kol üstlerinde ise 3 cm’lik gri sert sünger ya da 2 cm’lik bondex sünger kullanmaktadır. İskelet: Refakatçi Koltuklarımızda 1.2 mm et kalınlığında 20×20 mm, 20×30 mm, 20x 40 mm, 20×50 mm ebatlarında demir profil kullanılmaktadır. Maksimum dayanıklılık ve verim için kimi yerde dikey kimi yerde..
Devamını oku..
Pırımlar Refakatçi Koltukları

Pırımlar Refakatçi Koltukları

Uncategorized 11 Ocak 2018
Pırımlar Refakatçi Koltuğu Dünyanın En Sağlam Refakatçi Koltukları Pırımlar mobilya olarak dünyanın ensağlam refakatçi koltuklarını imal ediyoruz. Refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir. Pırımlar Mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları da üretmektedir.Türkiyenin seçkin hastane fuarlarınada katılan pırımlar refakatçi koltukları dünyanın..
Devamını oku..