Ucuz Refakatçi Koltukları

Ucuz Refakatçi Koltukları

Ucuz Refakatçi Koltukları

 

Ucuz refakatçi koltukları hastane ve butik hastaneler için oldukça önemli ihtiyaçlardan biridir. Açılır ve sabit seçenekleri vardır.

 

Ucuz refakatçi koltukları hasta yakınlarının konforlu bir şekilde ikamet etmesini sağlayan ve küçük yapılarıyla hastane odalarına uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Farklı renklerde üretilebilen ürünlerin iki farklı çeşidi bulunur. Bir kısım ürün için açılıp kapanır özelliği aktiftir. Diğer ürünler ise sabit modeller şeklinde tek kişilik yatak olarak da kullanılabilir. Farklı kumaş türlerinden üretilen ve hastane hijyen gereksinimlerine uygun olan koltuk modelleri hastanın yakınlarının da konforlu bir şekilde yatması için idealdir.

 

Özel üretim olan refakatçi koltukları görünürde tek kişilik koltuk gibi olup, açılabilir özelliği sayesinde tek kişilik bir yatak haline getirilebilir. Özellikle kaliteli malzemeler ve özel fırın boya tekniği kullanılarak üretilen koltuklar, memnun kalacağınız bir kalitede üretilmektedir.

 

Refakatçi Koltuğu Modelleri

 

Tekli geniş koltuk şeklinde üretilen ucuz refakatçi koltukları fiyat olarak ekonomik, işlev açısından da son derece kalitelidir. Birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesi ele alınarak üretilen koltuk çeşitleri, özellikle farklı konseptleri bulunan modeller ele alındığında dikkat çekmektedir. Farklı konseptler ve özel fiyatlar için bilgi almak istediğinizde müşteri temsilcilerimizden destek alarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Koltuğun tasarımı ve dekorasyon için uyumlu olması açısından fark yarattığı ürünleri öne çıkarak çalışmalar, konseptinizi özgün hale getirmek istediğiniz her an size çözüm sunacaktır. Hem modern hem de işlevsel olarak kullanışlı bir ürün olan refakatçi koltuğu modelleri için renk ve model kartelamızdan istediğiniz renkleri seçip ürünleri kendi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.

 

Refakatçi Koltuğu Fiyatları

 

Refakatçi koltuğu fiyatları da oldukça uygundur. Garantili ve kullanıma hazır olarak teslim edilen bu ürünlerden yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Saniyeler içinde açılıp kapanabilen, en kısa sürede yatak haline getirilebilen bu ürünleri evinizde bile kullanabilisiniz. Misafirlerinizi ağırlamak için kullanacağınız bu ürün, konsept açısından sizi memnun edeceği gibi kullanım özellikleri açısından da pratikliğiyle hastanelere uygundur. Sağlık merkezlerinde hijyen gereksinimlerine de uygun olan bu ürünler tek tıkla kapınıza gelecektir.

 

Kredi kartına taksitle satın alabileceğiniz refakatçi koltuğunuz, sadece hastanelerde değil birçok yerde kullanabileceğiniz pratik bir mobilya çeşidi olarak dikkat çekmektedir.

 

Refakatçi Koltuğu Nerelerde Kullanılır?

 

Refakatçi koltukları oteller, pansiyonlar, öğrenci yurtları ve benzer birçok yerde güvenle kullanılabilir. Özellikle küçük metrekareli alanlarda uygun olan ürün, pratik bir şekilde açılıp kapanabilir. Kolçaklı ve kolçaksız olarak iki farklı çeşidi bulunan refakatçi koltukları, mekandaki farklı yerlerde kullanabilirsiniz.

 

Koltuk modelleri ve farklı koltuk çeşitleri kullanan işletmeler için de bu ürün kısa sürede tekli yatak olabilme özelliğiyle dikkat çekmektedir. Geniş metrekareye sahip olan alanlarda da tercih edebileceğiniz ürünler, ikili koltuk kombinleri oluşturduğunuzda yatak olabilen özelliğiyle misafirlerinizi yatırabileceğiniz bir alan yaratacaktır.

 

Refakatçi Koltuğu Nasıl Olmalı?

 

Refakatçi koltukları genelde kolçaklı ve kolçaksız olmak üzere iki modeldir. Beğeninize göre tercih edeceğiniz ürünleri düz ya da desenli kumaş kaplama seçenekleriyle kaplayabilirsiniz. Özellikle geniş metrekareli olmayan alanlarda pratik mobilyalar olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Ürünün özellikleri, kaliteli yay sistemine sahip olması, kolay açılıp kapanabilmesi, sağlam ve dayanıklı olması ve az yer kaplamasıyla öne çıkmaktadır. Koltuk dekorasyonunda uygun bir seçim yapmak istediğinizde diğer eşyaların rengine göre uyumlu olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Ekonomik refakatçi koltukları için fiyat teklifi almak ve uygun tekliflerden yararlanmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçin. Size özel modelleri beğeninize sunalım.

Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu
Efe Refakatçi Koltuğu

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , ,

Yorum yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

ataşehir escort