PIRIMLAR TEK KİŞİLİK YATAKLI KOLTUK

PIRIMLAR TEK KİŞİLİK YATAKLI KOLTUK

Blog, Genel, Genel, Genel, Genel, Genel, Uncategorized 31 Ağustos 2021
PIRIMLAR TEK KİŞİLİK YATAKLI KOLTUK Tek kişilik yataklı koltuk seçeneklerimizden herhangi birini seçmek için hala neyi bekliyorsunuz? Hem rahat hem konforlu hem de gayet uygun bir fiyata koltuk sahibi olacaksınız. Yer kaplamayan aynı zamanda yatak da olan bu koltuklar her evin vazgeçilmezleri arasındadır. Aynı zamanda hastanelerde kullanılan refakatçi koltukları da bunlara örnektir. Sadece hastanelerde de değil bireysel veya kurumsal pek çok yerde bu koltukları kullanabilirsiniz...
Devamını oku..
Tekli Yataklı Koltuk

Tekli Yataklı Koltuk

Blog, Genel 10 Ağustos 2020
Tekli Yataklı Koltuk Tekli yataklı koltuk modelleri arasından seçim yaparak işlevsel yönü güçlü bir ürün alabilirsiniz.  Ürün seçenekleri farklı şekillerde bulunabilir. Refakatçi Koltuğu Nedir? Bir hastayı ziyarete giden kişi,  orada kısa veya uzun vadeli kalacaksa fark etmeksizin dinlenme ihtiyacını karşılamak ister. Bir kişinin dinlenmesi illa uzun bir uyku anlamına gelmez. Kısa süreli uzanmak isteyen, bir süre uyuyarak dinlenmek isteyen veya gece rahat uyku isteyen birileri..
Devamını oku..
Kaliteli Refakatçi Koltukları

Kaliteli Refakatçi Koltukları

Blog, Genel 29 Temmuz 2020
Kaliteli Refakatçi Koltukları   Otel, hastane, pansiyon ve yurt gibi alanlarda kullanacağınız kaliteli refakatçi koltukları özenli işçiliğimizle hizmetinizde!   Firmamız tarafından üretilen kaliteli refakatçi koltukları iç mekanlarınızda güvenle tercih edilebilir. Profesyonel çözümler bulmak istediğiniz mekanlarda tercih edeceğiniz koltuk modelleri genelde tekli olarak üretilmektedir. Koltuğun tasarımı konusunda konseptinizi özgün hale getirmek istediğiniz renk kartelamızı inceleyerek size özle ürünü sipariş edebilirsiniz.  İşlevsel ve modern olarak kullanışlı bir..
Devamını oku..
Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Uncategorized 20 Nisan 2019
Refakatçi Nedir? Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakını veya arkadaşıdır. Hasta yakının veya arkadaşının sağlığı, hasta kadar önemlidir. Günümüzde artık refakatçi sadece hastanelerde değil, evlerde, bebek odalarında, doğum yapan kişinin yardımcısı olarak hastanın bulunduğu her alanda görebiliriz. Bu tür durumlarda hep hastanın sağılığını düşünüyor olabiliriz ama hastayla birlikte kalan refakatçi bu süreçte sağlığından etkilenebilir. Hastayla ilgili merak edilen soruları, durumları..
Devamını oku..
Ankara Refakatçi Koltuğu

Ankara Refakatçi Koltuğu

Uncategorized 17 Mart 2018
Ankara Refakatçi Koltuğu Dünyanın En Sağlam Refakatçi Koltuklarını Ankara sitelerde arıyor olabilirsiniz,Biz Ankaraya refakatçi koltuklarımızı anında teslim ediyoruz. Pırımlar mobilya olarak dünyanın ensağlam refakatçi koltuklarını imal ediyoruz. Refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir. Pırımlar Mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları..
Devamını oku..
Yumurta Koltuk Modeli

Yumurta Koltuk Modeli

Uncategorized 4 Şubat 2018
Yumurta Koltuk Modeli Tasarım olarak pırımlar refakatçi koltukları na ait olan yumurta koltuk modeli yeni evli çiftlerin yatak odaları,öğrencilerin çalışma odaları,kafe ve kafeteryalar,bahçe mobilyası da olarak etkin olarak kullanılmaktadır...
Devamını oku..
Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Hastane Odaları Biraz Hüzünlüdür

Uncategorized 11 Ocak 2018
Hastanelerin odaları biraz hüzünlüdür. Hastalığı ve hastaları en fazla düşündüğümüz, birçok sorunun kafamıza takıldığı zamanların yeridir. Birde eşiniz, çocuğunuz,halanız,teyzeniz,dayınız, anneniz ya da babanızın refakatçisi iseniz, bazen ondan daha fazla merak eden, anlamaya çalışan kişi olursunuz. O yanınızdaki yatakta uzanmış, uyuyorken,yada uyuyamıyorken siz de REFAKATÇİ KOLTUĞU nda beyninizdeki sorularla boğuşursunuz: Neden benim akrabalarımı , kızımı/ oğlumu/ annemi / babamı/ kuzenimi/ kayın babamı/kaynanamı/arkadaşımı buldu bu hastalık? Yanlış..
Devamını oku..
Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları

Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları

Uncategorized 11 Ocak 2018
Refakatçi Koltuğu Kullanım Alanları = Yer ve kullanım amacı sıkıntısı yaşayan hemen hemen her ortamda kullanılabilir. Açıklamak gerekirse kamu hizmeti yapan birçok firma ne kadar çok oda o kadar çok müşteri anlayışı gütmektedir. Bu bir bakıma konforun ve standartların düşmesi anlamına gelse de mimar ve mühendisler de tam aksine hem alanı küçültmek hem de standartları yukarı çekmeye çalışmaktadır. Bunun sonucu ise imalatçı ve tedarikçilere portatif ve..
Devamını oku..