PIRIMLAR REFAKATÇİ KOLTUKLARI

PIRIMLAR REFAKATÇİ KOLTUKLARI

Blog, Genel, Genel, Genel, Genel, Genel, Uncategorized 31 Ağustos 2021
PIRIMLAR REFAKATÇİ KOLTUKLARI Refakatçi koltukları artık hayatımızın pek çok yerinde kullandığımız ana eşya haline gelmiştir. Hem konforlu hem açılabilir hem de yer kaplamayan yapısı sayesinde, her an insanın bir tane alası gelmektedir. Kurulduğumuz ilk andan beri ana odağımız müşteri memnuniyeti olmuştur. Koltuklarımızı yapan ustaların hepsi, işlerinde profesyonel ve tecrübeli kişilerdir. Bir koltuğa oturduğumda nasıl tüm yorgunluğumu atarım diyorsanız, işletmemizden bir tane satın almanızı tavsiye ediyoruz...
Devamını oku..
Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Türkiyenin en sağlam refakatçi koltukları

Uncategorized 20 Nisan 2019
Refakatçi Nedir? Refakatçi; ilk akla gelen hasta odasında hastayla birlikte kalan hasta yakını veya arkadaşıdır. Hasta yakının veya arkadaşının sağlığı, hasta kadar önemlidir. Günümüzde artık refakatçi sadece hastanelerde değil, evlerde, bebek odalarında, doğum yapan kişinin yardımcısı olarak hastanın bulunduğu her alanda görebiliriz. Bu tür durumlarda hep hastanın sağılığını düşünüyor olabiliriz ama hastayla birlikte kalan refakatçi bu süreçte sağlığından etkilenebilir. Hastayla ilgili merak edilen soruları, durumları..
Devamını oku..
Pırımlar Refakatçi Koltukları

Pırımlar Refakatçi Koltukları

Uncategorized 11 Ocak 2018
Pırımlar Refakatçi Koltuğu Dünyanın En Sağlam Refakatçi Koltukları Pırımlar mobilya olarak dünyanın ensağlam refakatçi koltuklarını imal ediyoruz. Refkatçi koltuğuna ihtiyacınız varsa mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. pırımlar refakatçi koltukları hem tasarım hemde sağlamlık olarak dünyada en sağlam hasta refakatçi koltuğu olma özelliğine sahiptir. Pırımlar Mobilya olarak 30 yıldır mobilya üretimi yapan firmamız artık refakatçi koltukları da üretmektedir.Türkiyenin seçkin hastane fuarlarınada katılan pırımlar refakatçi koltukları dünyanın..
Devamını oku..